Průmyslové váhy poštovní, průmyslová váha poštovní - prodej průmyslových vah, servis

Průmyslové váhy poštovní s ocejchováním pro obchodní vážení i pro kontrolní vážení. Poštovní průmyslové váhy se nejčastěji používají pro vážení balíků a zásilek na poštách, pro vážení sudů s pivem (KEG), dále se využívají ve výrobních a technologických provozech a skladech.

Menu

TAGs

průmyslové váhy, průmyslová váha, průmyslové váhy řeznické, průmyslové váhy pro sklady, průmyslové váhy poštovní, průmyslové váhy automobilové, průmyslové váhy lékařské, váhy, servis vah

RYCHLÝ KONTAKT

LESAK s.r.o.

Božetěchova 2826/36
612 00 Brno
Jihomoravský kraj
+420 775 873 570
+420 517 076 770


eshop

Průmyslové váhy - poštovní

Dodáváme průmyslové poštovní váhy s ověřením pro obchodní vážení i váhy pro kontrolní vážení bez ocejchování. Používají se nejčastěji jako poštovní nebo také balíkové váhy na vážení balíků nebo zásilek.

Průmyslová váha poštovní
- balíková váha

průmyslová váha poštovní balíková KD-SHIP

Velmi kvalitní váha do 200kg KD-SHIP pro kontrolní vážení s dobře čitelným LCD displejem.

Používá se nejčastěji jako poštovní váha na vážení balíků nebo zásilek - balíková váha, sudů s pivem(KEG), dále jako váhy do výrobních a technologických provozů...

Průmyslová váha obchodní
do 6kg, dva displeje

laboratorní váhy

Jednoduchá profesionální váha pro kuchyně, výrobny, sklady do 6kg. Tyto váhy mají dvourozsahové dělení, to znamená že při váživosti do 3kg mají přesnost 1g a od 3kg do 6kg mají přesnost 2g.

Má integrované displeje pro obsluhu a zákazníka.

Průmyslová váha do 60kg,
600x600mm, lak/nerez

laboratorní váhy

Váha můstková lakovaná s nerezovou vážní plochou do 60kg o rozměru 600x600mm s odnímatelným držákem jednotky výšky 660mm

Konstrukce z FE profilů a horní vážní kryt z nerezu.

Váha průmyslová obchodní stolní do 30kg, TSQHW

průmyslová obchodní váha TSQHW30

Stolní obchodní váha do 30kg TSQHW na počítání kusů a dalšími režimy.

Tyto váhy mají dvourozsahové dělení, to znamená že při váživosti do 15kg mají přesnost 5g a od 15kg do 30kg mají přesnost 10g.

Poštovní váhy - ESHOP

Veškeré námi nabízené zboží naleznete v našem eshopu.

next

Doporučujeme: Parkety, vinylové podlahy, terasy, plovoucí podlahy Praha Peršan. Stejně jako u vah se i u staveb nechte postarat odborníky o vrty pro tepelná čerpadla.